Електроакустична гітара TAKAMINE GD71CE NAT (150506)
Електроакустична гітара, 6 струн, форма – дредноут, верхня дека – цільна ялина, нижня дека/обичайка – чорний горіх, гриф – махагоні/лаурель, звукознімач – TK-40D, колір – натуральний.
TAKAMINE GD71CE NAT — це стильна електроакустична гітара-дредноут із цільним топом, елегантними деталями, покращеною електронікою, приголомшливим зовнішнім виглядом та звуком преміальної якості.
GD71CE NAT забезпечує всім необхідним для виходу на сцену. Вона має топ з цільної ялинки і нижню деку з обічайкою з чорного горіха, які створюють багате, деталізоване звучання. Тонкий гриф з махагоні та 12-дюймова накладка з лауреля з окантовкою забезпечують відмінне відчуття та ігрові можливості, а вбудована система попередження Takamine TK-40D надає тюнер, 3-смуговий еквалайзер і регулятор гейну, перемикач контуру середини. абсолютної універсальності та якості звучання.
Інші приголомшливі особливості електроакустичної гітари TAKAMINE GD71CE NAT включають кленову окантовку деки, грифа та голови грифа; верхній та розщеплений нижній поріжки із синтетичної кістки; голову грифа із лауреля; розетку з абалоні; кленову інкрустацію як точок; золоті литі колки з янтарними кнопками; гарне глянсове покриття. Колір — натуральний.
Технічні характеристики:
- Тип: Електроакустичні
- Вид: Правосторонні
- Кількість струн: 6
- Розмір: Повнорозмірні
- Колір: Натуральний
- Форма деки: Dreadnought
- Характеристики деки: Цілісний топ
- Кількість ладів: 20
- Верхня дека: Ялина
- Нижня дека: Чорний горіх
- Гриф (з накладкою): Махагоні з накладкою з лауреля
- Бічні панелі (обичайка): Чорний горіх
- Звукознімач: П'єзозвукоздымач
- Виріз: Є
- Мензура: 25.5" (648 мм)
- Бридж (підставка/струноутримувач): Лаурель
- Механіка (колки): Нікельовані
- Комплектація: Гітара, ключі, інструкція
- Розміри товару ( без упаковки): 40.5 х 105 х 12.5 см
- Вага без упаковки (нетто): 2.2 кг
Відгуків не знайдено

