Гітарна педаль ефектів SOURCEAUDIO SA126 Soundblox Bass Envelope Filter (бас) (95936)
Bass Envelope Filter є результатом розвитку лінійки ефектів Source Audio, призначених для використання з бас-гітарами. Педаль включає 21 різний фільтр обвідної, в тому числі 2-х і 4-х смугові пропускають фільтри НЧ, однопікову і трехпіковие фільтри, вузькосмугові вирізують фільтри, а також фазер. Кожен з цих варіантів може бути додатково відрегульований за допомогою ряду опцій, в тому числі позитивної / негативної розгортки і діапазону розгортки фільтра, часу атаки і загасання, вибору частотного діапазону.
все педалі серії Soundblox сумісні з контролерами руху Hot Hand, доступними окремо в дротяних і бездротових конфігураціях. Bass Envelope Filter поміщений в міцному красивому корпусі і містить широкий спектр оригінальних звукових ефектів, відрізняються високою варіабельністю і простотою у використанні.
Основні характеристики Bass Envelope Filter:
• 21 фільтр, в тому числі 2-х і 4-х смугові пропускають фільтри НЧ, одно- і трехпіковие фільтри, вузькосмугові вирізують фільтри, а також фазер.
• Позитивна і негативна розгортка фільтра в різних варіантах і з різною чутливістю.
• Подвійне управління дозволяє домагатися як однакових налаштувань атаки і загасання, так і, навпаки, встановити фіксований мінімальний час атаки і регульоване - загасання сигналу.
• Сучасний дизайн: форма корпусу, що відрізняється міцною конструкцією і відмінним зовнішнім виглядом .
• DSP процесор:
Відгуків не знайдено

