Медіаплеєр ECLER ESSENTIALS ePLAYER1 (133229)
ECLER ESSENTIALS ePLAYER1 - це компактний аудіоплеєр з стерео виходом, який може відтворювати музичні матеріали з локальних носіїв (USB / SD-карта), інтернет-потоки або потоки цифрового обміну (сумісні з DLNA і Airplay).
Він включає в себе порт Ethernet, WiFi-з'єднання, слоти для USB і SD-рідерів, ЖК-дисплей на передній панелі і місцеві органи управління.
Основні характеристики:
- однопалубний аудіоплеєр
- Стереовихід, роз'єми RCA
- Приймач потокової передачі Інтернет • Приймач
- потоків цифрового обміну (DLNA і Airplay)
- Локальний медіаплеєр (з роз'ємів USB і SD-карт)
- ЖК-дисплей на передній панелі і місцеві органи управління
- 2 Керуючі порти GPI для запуску подій (відтворення пріоритетних повідомлень, завантаження музичного плей-листа, активація попередніх, функція MUTE і т. Д.)
- Визначення SILENCE для запуску події (наприклад: перехід на локальне вміст SD / USB в разі переривання інтернет-потокової передачі)
- Швидка Онлайн-оновлення: пряме оновлення прошивки з Інтернету, просто натисніть кнопку PLAY під час запуску пристрою.
Програми
- Звуковий джерело звуку в корпоративних, роздрібних і освітніх програмах A / V < li> Рішення BGM і Paging з запуском повідомлень і програмою BGM
- Інтеграція в глобальні системи управління установкою
Технічні характеристики:
- Звукові характеристики DAC24 біт / 48 кГц, сумісний з mp3, ogg , WAV, AAC
- Аудіовиходи1 x стерео неврівноважений, LINE рівень, тип RCA + миниджек
- Інтерфейси зв'язку1 x Ethernet (RJ45), 1 x WiFi, 2 x GPI (0-10 VDC )
- Місцеві СМІUSB, SD / SDHC
- Габаритні размери241 мм х 44 мм х 152 мм
- Вес680 г.
- другіеRTC включений, 120 годин.
Відгуків не знайдено

