Процесор Electro-Voice DC-One (120813)
Процесор має 24-бітний сигма-дельта АЦ / ЦА-перетворювач і 32-бітний сигнальний процесор з плаваючою точкою, які дозволяють отримати динамічний діапазон в 111 дБ. На додаток до двох аналоговим входам з'явився цифровий стерео-вхід формату AES / EBU.
Прилад має 6 електронно-симетричних виходів з індивідуальним мьютірованіем, виконаних на роз'ємах XLR. Кожен вхід і вихід має індивідуальну смужку індикації рівня сигналу на передній панелі.
Процесор обробки сигналів пропонує параметричні і графічні еквалайзери, функцію затримки сигналу на вході і кросовері, канальні еквалайзери, затримку каналу і регулятор рівня сигналу з лімітером на кожному вихідному каналі.
Користувач може створювати і конфігурувати нову систему за допомогою органів управління на передній панелі приладу або за допомогою спеціальної програми з інтуїтивним призначеним для користувача інтерфейсом. Крім того, нова модель повністю сумісна з пресетами для Dx38 (Dynacord DSP-244).
Роз'єм RS-232 дозволяє об'єднання декількох приладів в ланцюг ведучий / ведений, а також GPI перемикання налаштувань.
< p> Через розташований на передній панелі роз'єм USB процесор підключається до комп'ютера і управляється за допомогою спеціальної програми, яка поставляється в комплекті.Розширена функція блокування дозволяє користувачеві визначати, які функції можуть змінюватися безпосередньо з панелі управління процесора. Це одна з багатьох можливостей процесора,
Відгуків не знайдено

