Стерео рекордер для студій TASCAM HS-2000 (46532)
Рекордер Tascam HS-2000 - це рішення для студійного запису і відтворення на твердотільні носії даних. HS-2000 оснащений засобами синхронізації SMPTE timecode і всіма необхідними професійними роз'ємами для підключення, в тому числі послідовним портом RS-422 для управління. Продовжуючи традиції Tascam, якість записуваного сигналу знаходиться на найвищому рівні - в HS-2000 доступні формати до 192 кГц / 24 біт.
Запис ведеться на карти пам'яті CompactFlash в форматі Broadcast WAV. І оскільки в пристрої передбачені два слота для карт пам'яті, Ви можете використовувати їх як єдиний носій або зберігати дзеркальну копію даних на одній з карт. Опціональний пульт управління, що підключається через RJ-45 з'єднання, дозволяє використовувати функцію Flash start для віддаленого запуску треків.
Якщо говорити про якість звуку, і вимогах компаній, що займаються телевізійним і кіно виробництвом, то HS-2000 - це зручний у використанні і дуже надійний рекордер, параметри якого близькі до ідеальних.
Особливості:
- Високоякісна стерео запис для професійних broadcast компаній і студій звукозапису
- Експорт проектів в форматі AES31
- Функції Auto Cue, Auto Ready (автопауза), Incremental Play (швидкий перехід до наступного фрагменту) Repeat (повторне відтворення)
- Створення плейлистів
- Функції Jog / Shuttle (використання Jog-регулятора для навігації по треку або для зміни швидкості відтворення)
- Монтаж в рек, висота 2U <
Відгуків не знайдено

